החזון של cycle

בסביבת הריבית האפסית השוררת כיום בארץ ובעולם ומרווחי ריבית נמוכים בשוק האג"ח בעולם, למשקיע הפרטי קיים היצע מצומצם של השקעות איכותיות המקנות לו אפשרות להניב תשואה הולמת לכסף שלו. הבנקים מציעים ריבית נמוכה, בתי השקעות דורשים הון עצמי גבוה והשקעה בשוק ההון ללא התמחות טומנת בחובה סיכון.

 

Cycle השקעות אלטרנטיביות מקבוצת הפיננסים המובילות והמקצועיות מאגדת מגוון אפשרויות השקעה מחוץ לשוק ההון, בוחנת יזמים, קרנות וחברות מתמחות בארץ ובחו"ל לשיתופי פעולה אופציונליים. מאפשרת  לבצע השקעות מגוונות ובעלות פיזור רחב אשר יכולות להניב למשקיע תשואה מרשימה ופונה לקהל משקיעים רחב.

 

Cycle השקעות אלטרנטיביות בוחנת כל השקעה באמצעות מודל המשקלל את האינדיקטורים הכלכליים לצד הסיכונים תוך ליווי של מיטב האנליסטים, עורכי הדין ורואי החשבון המתמחים בענף, וחשוב מכך נשארת מעורבת בניהול הפרויקטים ויישום התכנית העסקית לאורך כל הדרך.

אודות החברה

אנשי הצוות של סייקל

פעיל משנת 2001 בענף הביטוח ושוק ההון.

החל את הקריירה שלו בהראל חברה לביטוח.

בשנים 2008-2010 כיהן כמנכ"ל קופות הגמל של בית ההשקעות תמיר פישמן, שם שימש כחבר ועדת השקעות ודירקטור. במסגרת תפקידו היה פעיל מאוד בקבלת החלטות השקעה בנכסים הסחירים והלא סחירים.

בשנת 2010 הקים את אקספרט פתרונות כלכליים.

מנכ"ל - אורן לוי ​

ניר מלכה,  בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת חיפה. בעל עשרים שנות ניסיון בשוק ההון הפנסיה והביטוח.

בעבר בעלים ומנכ"ל פרפקט בית השקעות, בעלים ויו"ר אלטשולר שחם קופות גמל. דירקטור וחבר ועדת השקעות בפרפקט קופות גמל. דירקטור וחבר ועדת השקעות באלטשולר שחם קופות גמל. בשנת 2010 הקים את אקספרט פתרונות כלכליים.

יו"ר - ניר מלכה ​

סמנכ"לית שיווק וקשרי לקוחות – מורין פונס בעלת תואר ראשון בשיווק ומנהל עסקים ניסיון בענף הפיננסים של למעלה מ 10 שנים במגוון תפקידים שונים. כיום מכהנת כמנהלת השיווק והפיתוח העסקי של חברת אקספרט פתרונות כלכליים. במסגרת תפקידה בסייקל אמונה מורין על בנייה, הטמעה והובלת תהליכיים שיווקיים ומספקת מענה מקצועי למשקיעים המצטרפים לסייקל ובשמירת קשר רציף עם המשקיעים הקיימים בפרויקטים השונים.​

סמנכ"לית קשרי לקוחות – מורין פונס

לאחר שכיהנו ניר מלכה ואורן לוי במגוון תפקידי מפתח בשוק ההון מכר ניר מלכה את בית ההשקעות "פרפקט" בבעלותו לבית ההשקעות אלטשולר שחם, שם גם כן כיהן כדירקטור, הבין ניר מלכה יחד עם שותפו אורן לוי שכיהן באותו הזמן כמנכ"ל קופות הגמל של בית ההשקעות תמיר פישמן, את הצורך להציע ללקוחות פיזור רחב יותר של כלל המוצרים לא תלות בחברות הביטוח ובתי ההשקעות ושיש לראות את הלקוח במרכז.

ניר ואורן הקימו את חברת אקספרט פתרונות כלכליים סוכנות הביטוח המובילה, אשר נותנת מענה לעושר הפיננסי של לקוחות, לרבות כספים נזילים, תיקי השקעות, קופות גמל מיסוי פרישה ועוד.

כיום אקספרט מפקחת על למעלה מ 5 מיליארד שקלים אצל מנהלי ההשקעות השונים בשוק ההון. לאחר שנים של עשיה, חיבור וליווי ללקוחות הבנו כי יש צורך נוסף ללקוחות – פיזור וגידור של כספי הלקוחות גם באפיקים נוספים, כגון השקעות בשוק הנדל"ן.

כך נוסדה חברת סייקל השקעות אלטרנטיביות המעניקה ללקוחות פתרונות השקעה חוץ בורסאיים, תוך הסתכלות כוללת על סך נכסי הלקוחות. 

הסיפור שלנו

המשרדים שלנו

03-6979626